wtorek, 7 stycznia 2014

Przyszedł na mnie czas

Decyzja zapadła. Zaczynamy :)

Długo zastanawiałam się czy jest sens zakładać bloga by po raz kolejny opisywać różne wcierane śmierdziuszki, pachnidła, makijaże te bardziej lub mniej udane etc. Przez wiele miesięcy z zaciekawieniem czytałam Wasze blogi, wciąż nie mogą się odważyć na pierwszy krok. Cóż stało się, że oto piszę mój pierwszy post? Nowy Rok się stał. Wraz z Nowym Rokiem przyszło kilka przemyśleń, poważniejszych i tych wybitnie poważnych. Chyba po raz pierwszy mam prawdziwe postanowienia noworoczne, z pewnością pierwszy raz mam zamiar rzeczywiście realizować je punkt po punkcie. Bujda krzyczycie? Być może. Powiem tak, oby nie. Mam nadzieję, że ten blog pomoże mi w systematycznej pracy nad sobą, przypomni, gdy zapomnę o swoich celach i zmotywuje do dalszego działania.W dalszej perspektywie czasu, oprócz radości dzielenia się opiniami o super hitach i mega bublach pozwoli mi zobaczyć postępy i zmiany z innej perspektywy. Jeśli jakimś cudem Tu trafiłaś to zostaw proszę ślad po sobie w komentarzach :) Buziaki


5 komentarzy :

 1. ojej, jak miło, że tu jesteś, Asiu :D powodzenia w blogowaniu i dużo satysfakcji!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję twój blog mnie zmotywował :) czytam z uwielbieniem każdą notkę i na liście noworocznych postanowień znalazł się również ten punkt. Pozdrawiam i prywatnie się odezwę w tym tygodniu, wiesz z czym :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za komplement :D a Twoje noworoczne postanowienie jest super!

   Usuń
 3. słuszna decyzja. trafiłam tu od Agaty, co smaruje, i zostaję na dłużej :D czytając Twoje wpisy widzę, że równa z Ciebie babka :D no i podoba mi się Twój styl oczywiście :) powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, witam w moich skromnych progach :)

   Usuń